Náramok vyváženia čakier

Vyváženie čakry: čierna farba

Choroby spôsobené zablokovanou alebo nevyváženou čakrou: Egocentrizmus, sebapoškodzovanie, chorobné hromadenie predmetov, závislosť od iných osôb.

štandardná cena: €15,99 –25 % €11,99
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Náramok vyváženia čakier
cierny naramok
€15,99 –25 %
Garantovaný darček
Garantovaný darček
ku náhrdelníkom
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Vyváženie zablokovaných a superaktívnych čakier – čierna farba

Ako so všetkým, aj pri čakrách musíme byť opatrní na preháňanie. Všetkého veľa škodí, a to platí aj vo svete mysticizmu.

Nie je ojedinelým javom, že človek podcení niektorú zo svojich čakier a zameria sa len na podporu niektorých z nich. To môže spôsobiť kontraproduktívne až nebezpečné účinky na vašu dušu, myseľ a telo. Je priam nevyhnutné, aby sme sa zameriavali na vyváženie svojich čakier, aby boli všetky na rovnakej úrovni.

#ShowMore#

Napríklad prvá, koreňová čakra Muladhara, je o bezpečí, prežití, základoch nášho bytia. Ak by sme mali koreňovú čakru zablokovanú, nevyváženú či príliš aktívnu (superaktívnu), môže to spôsobiť tieto problémy:

  • pri zablokovaní alebo nevyvážení vzniká depresia, neistota a úzkosť
  • pri superaktívnom stave koreňovej čakry sa objavuje prehnaná nebojácnosť, kedy si môžeme ublížiť, chorobná závislosť od našich milovaných osôb

Náramok na vyváženie čakier nepodporuje zosilnenie konkrétnej čakry, ale zaisťuje, že všetky naše čakry fungujú v rovnováhe. Pre vyváženie čakier a zaistenie, že majú rovnakú energetickú silu, pomáha aj meditácia či aktivity na čistenie mysle.

Harmonická farba vyváženia čakry je čierna farba.

Často kladené otázky 

Doručovacia doba tovaru závisí od zvoleného spôsobu doručenia. Tovar však vždy odosielame najneskôr do 2 dní od prijatia vašej objednávky a predávame ho do rúk doručovacej spoločnosti. Od doby odovzdania zásielky sa pohybuje doručovacia doba podľa dopravcu v týchto časoch:

  • Slovenská pošta – 2 až 3 pracovné dni
  • Zásielkovňa – 2 až 4 pracovné dni
  • Kuriér – 1 až 5 pracovných dní

Pre všetky objednávky ponúkame nasledujúce možnosti platby:

  • Kartou online – ZADARMO
  • Dobierkou (platba pri prevzatí zásielky) – 1,50 €

Áno. Ak je tovar na našej webstránke označený ako vypredaný, znamená to, že na našom sklade sa už nenachádzajú zásoby tohto produktu a momentálne pracujeme na opätovnom naskladnení tovaru. 

Všetky objednávky balíme do bezpečných bublinkových ochranných obalov, aby sa pri preprave u partnerských dopravcoch predišlo poškodeniu objednávky. Ak vám aj napriek tomu bude doručený poškodený produkt, kontaktujte nás a situáciu spolu vyriešime. Naše kontaktné údaje nájdete na tejto stránke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt